קורס בניית אתרים » איך ללמוד את הקורס בצורה הטובה ביותר?

איך ללמוד את הקורס בצורה הטובה ביותר?

תיאור השיעור: בשביל שתוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר מלימוד הקורס הזה בשיעור הבא אני אסביר מה תהיה הצורה הטובה והמומלצת ביותר עבורכם בעת לימוד בניית אתרים דרך הקורס הדיגיטלי שלי.

Video

מה כלול בקורס?

מתחת תוכלו לצפות בחבילות הקורסים שיש לנו להציע כאן באתר.

קורס בניית אתרים במחיר משתלם

מסלול דיגיטלי משתלם

 • גישה ליותר מ-120 שיעורי קורס
 • גישה ליותר מ-70 שיעורי בונוסים
 • תמיכה בקבוצת הפייסבוק
 • תמיכה לתגובות בעמודי השיעורים
 • גישה לסרטוני הקורס למשך 12 חודשים
קורס בניית אתרים - חבילה מורחבת

מסלול מורחב

 • גישה ליותר מ-120 שיעורי קורס
 • גישה ליותר מ-70 שיעורי בונוסים
 • תמיכה בקבוצת הפייסבוק
 • תמיכה לתגובות בעמודי השיעורים
 • גישה לקורס לכל החיים
 • תמיכה במייל למשך 12 חודשים

בשיעור זה נדבר על איך ללמוד בצורה הטובה ביותר את קורס דיגיטלי לבניית אתרים ואני אתייחס בעיקר ללימוד הקורס שלי ולחשיבה שמאחורי הצורה שבה בחרתי לבנות את הקורס.

חלק גדול מהידע שצברתי במשך השנים הגיע מהאינטרנט וחלק משמעותי מהידע הגיע גם מקורסים דיגיטליים. למעשה בתחילת הדרך התחום של קורסים אונליין כמעט ולא היה קיים ואחד הדברים שלמדתי שהכי חשובים זה לבחור ממי ללמוד כי בין אם מדובר על קורס במחשב או קורס פיזי אם למרצה אין את הידע הנדרש זה יהיה בזבוז של זמן, ואם יש לו את הידע הנדרש אבל הוא לא יודע ללמד זה יהיה בזבוז של זמן באותה מידע.

אז אחרי שבחרתם את הקורס המתאים עבורכם (בתקווה שזה הקורס שלי) הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להפיק את המירב מהקורס הזה.

1. בניית אתר מתבנית מוכנה

בקורס שלי אנחנו הולכים להתחיל מ-0 ולהגיע כמעט ל-100. המטרה שלי היא לא ללמד אתכם לשנות הגדרות כמו רובוטים באלמנטור אלא להבין איך המערכת עובדת, איך לבנות אתרים עם תשתית טובה יותר, איך להכניס תוכן בצורה נכונה ועוד הרבה מאוד דברים שייקחו הרבה זמן ללמד.

אנחנו מתחילים בקטן ולאט לאט נתקדם ורק באזור של אמצע או סוף הקורס אתם תתחילו לקבל תמונה טובה יותר לאיך המערכת עובדת ואיך אפשר לבנות באמצעותה אתר. בתחילת הדרך שהייתי לומד קורסים ומגיע לעיקר רק בסיום הקורס שכל הנקודות התחילו להתחבר אז בהרבה מהקורסים פרשתי באמצע כי לא ידעתי מה תהיה התוצאה הסופית.

אז החלתי להתחיל בקטן אם מה שמרבית הענף עושה ויצרתי שיעור של מתחילים בקטן – בניית אתר מתבנית מוכנה. בשיעור הזה שאורכו למעלה משעה אני אלמד אתכם בחינם איך לבנות אתר מלא מתבנית מוכנה.

אז אני רוצה שלפני שאנחנו מתחילים לבנות את האתר מ-0 תראו את הסרטון תלמדו איך ליצור אתר מתבנית מוכנה, תשחקו את עם האתר ועם ההגדרות של וורדפרס וברגע שאנחנו נתחיל את הקורס עצמו ונתעסק בדברים הקטנים אתם תדעו שבסיום הקורס תלמדו איך לבנות את האתר עם התבנית המוכנה גם מ-0 במידה ויהיה לכם צורך בכך.

2. יצירת קובץ וורד עם סיכום הדברים החשובים

במשך ה-15 שנה האחרונות למדתי כמויות מטורפות של ידע ודברים חדשים. בין אם זה עיצוב גרפי, וורדפרס, תוספים לוורדפרס, שפות תכנות, עריכת וידאו או הרבה דברים נוספים וחשובים בנקודה מסוימת בדרך ראיתי שבאותה מהירות שבה אני לומד דברים חדשים כך גם אני שוכח אותם.

הפתרון היעיל שמצאתי לבעיה היה ליצור מסמך וורד לכל נושא חדש שאני לומד ואם בקורס למדתי משהו שנראה חשוב אז דאגתי להכניס אותו לתוך המסמך וורד ולסכם אותו בצורה טובה וקלה להבנה.

בגלל שזה קובץ וורד אז אני יכול גם לחזור אחורה ולבצע שינויים עם משהו שלמדתי השתנה ובזכות קבצי הוורד האלו נכון להיום לפעמים אני חוזר ומרענן ידע שצברתי גם מלפני יותר מ-10 שנים.

3. תבנו לפחות 3 אתרים שונים

בשביל להפיק את המרב מהקורס הזה ולהתחיל לבצע פרויקטים של בניית אתרים ללקוחות אז אתם צריכים לבנות לפחות 3 אתרים. האתר הראשון יהיה אתר מתבנית מוכנה כפי שהסברתי בסעיף 1. האתר השני יהיה האתר שאתם בונים ביחד איתי בקורס ובמקום לעקוב אחריי אחד לאחד אתם יכולים פשוט לשנות אותו קצת.

את האתר השלישי אני רוצה שתבנו כבר לבד ובלי הסיוע שלי בקורס. אם לאחר הבנייה של האתר השני אתם עדיין לא מרגישים בטוחים ומוכנים לבנייה של אתר בכוחות עצמכם אז תצפו בקורס פעם נוספת תבנו אתר נוסף ביחד איתי ולאחר שאתם מרגישים בטוחים תבנו את האתר הבא בעצמכם ללא סיוע של הקורס.

לאחר כמה חודשים או חצי שאני ולאחר שבניתם כמה אתרים נוספים תחזרו שוב ותצפו בקורס פעם נוספת וסביר להניח שעכשיו שרכשתם קצת ידע נוסף בצפייה נוספת בקורס אתם תגלו הרבה דברים חשובים נוספים שצפייה הראשונה לא הצלחתם להבין בצורה טובה ובגלל זה המוח שלכם התעלם מזה.

באותה מידע שלפעמים אנחנו רואים סרט טוב או קוראים ספר מצוין אנחנו נגלה דברים נוספים בקריאה נוספת או בצפייה נוספת כך גם תוכלו לגלות דברים נוספים שתצפו בקורס לאחר שצברתם קצת ידע וניסיון בנושא.

הסיבה המרכזית לכך שאני רוצה שתבנו לפחות 3 אתרים היא בגלל שאתם צריכים תיק עבודות על מנת להצליח לגייס לקוחות חדשים ולדעתי אתם תצטרכו לפחות 3 אתרים לדוגמא שתוכלו להציג ללקוחות פוטנציאליים. דיברתי על זה בהרחבה במאמר של כמה כסף מרוויח בונה אתרים מתחיל.

4. צפייה בשיעורים נקודתיים שאתם נתקלים בבעיה

אחת המטרות של בקורס הזה הייתה ליצור את הקורס המקיף והמסודר ביותר בארץ ללימוד בניית אתרים. ובין אם מדובר על קורס דיגיטלי או קורס פיזי קשה לי מאוד להאמין שתמצאו קורס שתקבלו ממנו יותר ידע מהקורס הזה.

כאשר בניתי את הסילבוס של הקורס ניסיתי לחלק את הפרקים לפי נושאים וכל נושא מכיל את השיעורים שרלוונטיים לנושא הנוכחי. זה בעצם אומר שלמרבית התקלות שתגלו בהמשך הדרך יהיה שיעור בקורס שמכיל פתרון.

כל מה שאתם תצטרכו לעשות זה להיכנס לקורס, לבחור את הפרק עם הנושא שבו נתקעתם, לבחור את השיעור המתאים ולמצוא את הפתרון בכמה דקות בודדות. בכל פעם שאתם נתקלים בבעיה או במידה ושחכתם לבצע פעולה מסוימת תחזרו לעמוד הראשי של הקורס ותוכלו למצוא בקלות את השיעור עם הפתרון שאתם צריכים.

אם אהבתם את השיעור ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

יוחאי ירמיהו

עוסק בתחום של בניית אתרים ועיצוב גרפי למעלה מ-15 שנה. בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ותואר הנדסאי בתעשייה וניהול עם התמחות בשיווק. נינג’ה מומחה לוורדפרס והמרצה שלכם בקורס הדיגיטלי המקיף ביותר בארץ ללימוד בניית אתרים.

  כתיבת תגובה

  מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

  כלי נגישות