קורס בניית אתרים » תמיכה בקורס – איך מקבלים תשובות לשאלות?

תמיכה בקורס – איך מקבלים תשובות לשאלות?

תיאור השיעור: בשיעור זה נדבר על התמיכה שאני מציע ביחד עם הקורס. נדבר על סוג התמיכה שאתה יכולים לצפות לה כאשר אתם קונים את הקורס וצורכים אותו אונליין ואיפה אתם יכולים לשאול שאלות במידה ומשהו היה לא מובן באחד מהשיעורים.

Video

מה כלול בקורס?

מתחת תוכלו לצפות בחבילות הקורסים שיש לנו להציע כאן באתר.

קורס בניית אתרים במחיר משתלם

מסלול דיגיטלי משתלם

 • גישה ליותר מ-120 שיעורי קורס
 • גישה ליותר מ-70 שיעורי בונוסים
 • תמיכה בקבוצת הפייסבוק
 • תמיכה לתגובות בעמודי השיעורים
 • גישה לסרטוני הקורס למשך 12 חודשים
קורס בניית אתרים - חבילה מורחבת

מסלול מורחב

 • גישה ליותר מ-120 שיעורי קורס
 • גישה ליותר מ-70 שיעורי בונוסים
 • תמיכה בקבוצת הפייסבוק
 • תמיכה לתגובות בעמודי השיעורים
 • גישה לקורס לכל החיים
 • תמיכה במייל למשך 12 חודשים

האתר הזה נועד על מנת לאפשר לכם ללמוד את הנושא של בניית אתרים לבד מכל מקום ומכל זמן. במידה ועברתם על סוגי החבילות שאני מציע באתר אז בטח ראיתם שיש הבדל משמעותי במחיר בין סוג חבילה אחת לאחרת. ההבדל העיקרי הוא בעיקר בתמיכה שאני מציע בין 2 הגרסאות השונות.

תמיכה מסגרת - 2 החבילות

אם רכשתם חבילת קורס אונליין ללימוד בניית אתרים אז 2 החבילות שכרגע אני מציע באתר כוללות את אפשרויות התמיכה הבאות שבהם תוכלו לשאול שאלות ולקבל תשובות בנוגע לתכנים הקשורים לקורס.

השארת שאלה בעמוד השיעור – הדרך הראשונה והמועדפת לקבלת תשובות לשאלות היא להשאיר שאלה בעמוד של השיעור שבו צפיתם. אם ראיתם את אחד השיעורים והיה משהו לא מובן בסרטון השיעור תוכלו לגלול אל תחתית העמוד ולבדוק בתור התחלה אם מישהו שאל את השאלה שגם אתם רוצים לשאלו.

במידה ואין תשובה קיימת לשאלה שלכם תוכלו להשאיר תגובה עם השאלה שאתם רוצים לשאול ואני באופן אישי מתכוון לענות לכל שאלה בעמודי השיעורים ולענות באופן הכי מפורט שאני יכול.

קבוצת פייסבוק – הדרך השנייה לשאול שאלות והדרך היא דרך קבוצת הפייסבוק של הקורס. במידה והשאלה שלכם כללית ולא נוגעת לאחד השיעורים באתר אז תוכלו לשאול את השאלה שם ולקבל תשובה אולי גם מתלמידים נוספת בקורס. כל עוד השאלה קשורה לאחד השיעורים באתר מומלץ להשאיר אותה בעמוד השיעור ולא בעמוד הפייסבוק.

תמיכה במסלול המורחב

החבילה השנייה שאני מציע באתר היא חבילת מסלול מורחב. ההבדל המרכזי בינה לבין החבילה הדיגיטלית המשתלמת הוא שבחבילה עם המסלול המורחב אתם מקבלים את האפשרות לשאול אותי שאלות באופן פרטני במייל ולקבל תגובה באופן ישיר.

המסלול הזה מאפשר לכם תמיכה לתכנים של הקורס וגם לשאלות נוספות למשך שנה עם קו ישיר אליי במייל. ובנוסף הוא מקנה לכם גישה לתכני הקורס באופן לא מוגבל לכל החיים בזמן שלחבילה השנייה יש הגבלת זמן.

איזה סוג תמיכה לא כלול בקורס?

חשוב להבין שהתמורה שאתם מקבלים עבור הכסף שלכם בחבילה הזולה יותר היא בעיקר התוכן של הקורס. למרות שאני אעשה את מירב המאמצים לסייע לשאלות באתר ולשאלות בקבוצת הפייסבוק הזמן שלי מוגבל ולמי שמצפה לקבל נציג תמיכה שזמין עבורו 24/7 לכל שאלה כי קטנה הקורס הזה הוא כנראה לא הכתובת עבורכם.

 • בחבילה הדיגיטלית המשתלמת הקורס לא מציע תמיכה במייל ולכן ניסיונות של פניות עם שאלות מעבר לסוגי התמיכה שהקורס מציע לא יקבלו מענה. בחבילת הקורס הזולה יותר אפשרויות התמיכה עם רק השארת תגובה באתר או השארת שאלה בקבוצת הפייסבוק.
 • באף אחד מהחבילות שאני מציע אין תמיכה או סיוע טלפוני

אני באמת מאמין שהקורס הזה ייתן לכם את התמורה הטובה יותר מכל הקורסים שקיימים ברשת או אפילו הקורסים הפרונטליים ויחד עם זאת חשוב לי שתדעו מה כלול בקורס ומה לא כלול ותחליטו אם זה מתאים לכם או לא.

אם אהבתם את השיעור ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

יוחאי ירמיהו

עוסק בתחום של בניית אתרים ועיצוב גרפי למעלה מ-15 שנה. בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ותואר הנדסאי בתעשייה וניהול עם התמחות בשיווק. נינג’ה מומחה לוורדפרס והמרצה שלכם בקורס הדיגיטלי המקיף ביותר בארץ ללימוד בניית אתרים.

  כתיבת תגובה

  מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

  כלי נגישות